Корзина
93 отзыва
67
+380672326618
+380
50
410-45-25
+380
67
232-66-18

З нами Бог і Україна

75 грн.

Показать оптовые цены
 • 38 грн./шт.
  при заказе от 10 шт.
В наличииОптом и в розницу
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380 (50) 410-45-25 Татиана Щегольская
 • +380 (67) 232-66-18 Татиана
З нами Бог і Україна
З нами Бог і Україна
75 грн.
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380 (50) 410-45-25 Татиана Щегольская
 • +380 (67) 232-66-18 Татиана
Узнать партнерские цены
Узнать партнерские цены
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (50) 410-45-25, Татиана Щегольская
   +380 (67) 232-66-18, Татиана
  • Контактное лицо:
   Татиана Щегольская
  • Адрес:
   Грушевского, 17/1, Бровары, Киевская область, 07400, Украина
  • Email:
   kolovera@ukr.net
  • Skype:
   kolovera
  
  

Тризуб — український національний герб, герб України у формі золотого тризубця особливої форми на синьому полі; у минулому — герб князів Рюриковичів і Київської держави. А чи пам’ятаєте ви що означає герб України?

Що означає герб України

19 лютого 1992 року затверджено Малий Державний герб України. Конституцією також передбачений і Великий Державний герб, однак досі його не прийнято.

Центральною геральдичною фігурою герба є Тризуб Володимира І Святого, великого князя київського, володаря Русі.

Є понад сорок версій, які пояснюють походження та тлумачать суть тризуба. Залежно від того, що саме автори цих версій кладуть в основу свого обґрунтування, їх умовно можна поділити на три групи — предметну, графічну та філософську.

Найпростіші з них — це розшифрування тризуба як монограми «Володимир», «Василевс» або «воля». Визнати ці твердження означало б відмовитися від давності цього символу.

Тризуб мав різні форми аж до найпростішої IV тис. до н. ч., яка аж ніяк не була монограмою. Вірогідно, такий тризуб, що нагадує спрощено дерево з трьома гілками догори — один із найдавніших рунічних знаків (до речі, такі тризуби і двозубії були зображені на арійських печатках Могенджо-Даро в Індії). У слов’янській руніці цей знак мав свою від’ємну пару — перевернуту гілками донизу. Обидва знаки, як плюс і мінус, позначали Білобога і Чорнобога.

Отже, головна ідея тризуба — це число три, поєднання трьох основ буття, троїстість (тривимірність) життєвого простору. Це зв’язок трьох сфер, такий самий, як і в Дереві Життя: світів Прави, Яви і Нави. Але існує ще давніше, індоарійське філософське наповнення цього символу.

Основою світобудови є повна врівноваженість усіх енергій, тобто Абсолют. Порушення цієї рівноваги пробуджує два протилежні полюси: позитивний і негативний, чоловіче і жіноче, батьківське і материнське начало. Поєднання цих протилежних сил породжує третю, синівську силу. Отже, неприпустимо на «синові» ставити хрест, як це іноді роблять занадто «набожні» християни. Володимир Шаян дає таке значення трьох ідей Тризуба: «1. Батько — Бог. 2. Мати — Добро. 3. Син — Правда».

Тризуб є вираженням найдавніших, найархаїчніших культів багатьох народів. Це насамперед культ Великої Праматері-Родоначальниці, культ Вогню (який є життєдайною силою), культ мудрого Змія (а в деяких народів — Дракона). Всі ці символи знаходимо в давній арійській міфології. Арії на своєму шляху з Подніпров’я до Індії залишили багатьом народам цей життєдайний знак — тризуб. В індійському вітаті Джаму далеко в горах і нині існує Храм Великої Богині Матері. Цікаво, що розміщений він у надрах триглавої гори, яка зветься суто українським словом Трикута. Велетенська бронзова скульптура Богині з піднятим тризубом у правій руці завжди охороняється жерцями. Побожне ставлення індійців до тризуба свідчить про те, що цей знак аж ніяк не випадковий. Його давність не потребує доведень. Показово і те, що самі індійці усвідомлюють, що цей знак не місцевого походження, а принесений давніми аріями в Індію.

Тризуб є одним із найстародавнішнх українських оберегів. Про це писав Володимир Січинський: «Народний звичай не зв’язує ці знаки з християнськими емблемами та християнською догматикою, тільки трактує як талісман, що зв’язаний зі старими міфологічними поняттями». Трактування символіки тризуба Володимиром Шаяном включає в себе перемогу через потрійну самопожертву: «Жертва — це не є самознищення, як нам підказує обмежена егоїстична думка; жертва — це радісна перемога над життям і смертю. І тому з понадсвітньою впевненістю перемоги носили знак Тризуба натхненні індійські віщуни, що перемогли смерть ще за життя. Потрійне Самовідречення і Жертва означає жертву Мислі, Почувань і фізичної Енергії (Життя і Тіла) у службі Перунові — Богові Космічної Творчості…».

Більшість символів виникло ще на світанку історії людства. Символ — це ідея, яка відображає найглибинніші знання наших пращурів. Саме стародавність цих знань і є найвищою цінністю для нащадків. Це є той таємничий код, який маємо прочитати, щоб відчути себе спадкоємцями великого і мудрого народу, щоб вийти на шлях правильного життя.

Характеристики
Основные
Производитель   Коловера
Страна производитель Украина
 • Цена: 75 грн.
Отзывы о товаре

Отзывов пока нет, будьте первыми!

КОЛОВЕРА Украина
Татиана Щегольская
+380
50
410-45-25
Татиана Щегольская
+380
67
232-66-18
Татиана
07400УкраинаКиевская областьБроварыГрушевского, 17/1
kolovera.com.ua
Карта