Корзина
93 отзыва
67
+380672326618
+380
50
410-45-25
+380
67
232-66-18
Набор для вышивки бисером. Зарваныцька ПрСв Богородица.

Набор для вышивки бисером. Зарваныцька ПрСв Богородица.

535 грн.

В наличииОптом и в розницу
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380 (50) 410-45-25 Татиана Щегольская
 • +380 (67) 232-66-18 Татиана
Набор для вышивки бисером. Зарваныцька ПрСв Богородица.
Набор для вышивки бисером. Зарваныцька ПрСв Богородица.
535 грн.
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380 (50) 410-45-25 Татиана Щегольская
 • +380 (67) 232-66-18 Татиана
Узнать партнерские цены
Узнать партнерские цены
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (50) 410-45-25, Татиана Щегольская
   +380 (67) 232-66-18, Татиана
  • Контактное лицо:
   Татиана Щегольская
  • Адрес:
   Грушевского, 17/1, Бровары, Киевская область, 07400, Украина
  • Email:
   kolovera@ukr.net
  • Skype:
   kolovera
  
  

Чудотворная Икона Божией Матери «Зарваницька» Вышивка бисером. размер готовой работы 26х36 см. 18 цветов бисера.

Зарваніца Серед красивої і чарівливої природи Поділля і невисоких гір, покритих лісом, розташувалося село Зарваніца. Археологи стверджують, що в цьому місці знаходилися трипільське городище (3 тисячі років до н. е. ), а також скіфські поселення. Зараз село відоме Зарваніцким Марійським монастирем – головним духовним центром Греко-католицької церкви. Це сакральне місце, яке по своєму релігійному і історичному значенню стоїть поряд з Києво-печерською, Почаєвськой і Святогорськой лаврами.
… Сучасна Зарваніца входить в список п'ятнадцяти місць явища Богородиці, визнаних Усесвітньою католицькою церквою.
Історія Чудотворної ікони в Зарваніце сходить до 1240 року, коли молодий чернець з Києво-печерської лаври, рятуючись від монголо-татар, прийшов на Західну Україну. Виснажений і поранений, він зупинився, щоб відпочити в джерела і заснув. Уві сні побачив Богородицю з двома ангелами. Вона, посміхнувшись, доторкнулася до нього своїм омофором і «зарвала», тобто вознесла його. Коли чернець перед ним була дивної краси ікона Пресвятої Діви Марії. Омивши водою зі Святого джерела свої рани, він оздоровився.
У цьому місці і побудував чернець каплицю для Чудотворної ікони, а сам жив в печері. Так, згідно з відданням, був заснований Зарваніцкий монастир, звідси відбувається назва сіла. Після того, як чернець оселився біля джерела, серед людей пішла чутка про цілющі властивості ікони і води. Вважають, що той, хто помолиться і вип'є води з джерела, вилікується від всіх хвороб. По одній з легенд, місцевий князь, що не відрізнявся благочестивою поведінкою, раптово захворів. Він наказав своїм слугам привести до нього ченця і принести ікону і святої води. Але божа людина веліла передати князеві, що той вилікується лише в тому випадку, якщо сам прийде в Зарваніцу. Князь приїхав, помолився, випив води і видужав… З того часу чудотворне місце в Зарваніце все більше ставало духовним вічком русинів-українців.
Серед тих, хто, з вірою приходивши до Богородиці, зцілявся перед Чудотворною іконою Зарваніцкой, був в 1264 році князь Василько (Василь Романовіч, брат Данила Галицького). У 1867 році Папа Римський Пій IX звів Зарваніцкую ікону до рівня загальновизнаних з правом проводити відпущення. У 1740 році в Зарваніце з'явилася Чудотворна ікона Розіпнутого Рятівника. Дуже важкими для духівництва були 30-і роки минулого століття, коли радянські чиновники хотіли знищити чудотворну ікону. Але один з ченців пошив спеціальний чохол, в якому в разі небезпеки відносив її в ліс. Пізніше, в 1946 році, коли греко-католицькі священики були або знищені, або заслані до Сибіру, ікони Матері Божої… замурували в стіну. Це зробив місцевий житель пан Монастирський, такий, що таким чином врятував святиню від співробітників НКВД. Тоді ж була спалена церква, через пару років знищили монастир, а в 1960 році — каплицю. Джерело захищали колючим дротом, ставили міліцейські кордони, але віруючі все одно йшли в Зарваніцу. У 2000 році в Зарваніце за річкою Стріпой, під лісом виріс релігійний комплекс, який складається з величезного Собору Зарваніцкой Матері Божою, надвратной каплиці, каплиці над Святим джерелом, 60- метрової по висоті дзвіниці, архітектурно-скульптурній композиції з мармуровою скульптурою Богородиці, Хресної дороги. У північній частині сіла побудоване співецьке поле, що вміщає до 50 тисяч глядачів. Саме перед образом Матері божою Зарваніцкой, в Києві, під час візиту до України возносив свої молитви Папа Римський Іоан Павло II. Для цього іконув спеціально привозили до Києва. За два дні перед Пасхою, в Пристрасну п'ятницю, в Зарваніце дорослі і діти приходять на дійство, що театралізується, «Хресна дорога». Вже декілька років підряд семінаристи Тернопільської духовної семінарії ім. Іосифа Сліпого разом з молодіжними християнськими організаціями відтворюють на імпровізованій сцені останній годинник земного життя Ісуса. Після цього дійства що бажають самі або разом зі священиками, зі свічками в руках піднімаються символічною хресною дорогою роблячи через кожні декілька метрів невеликі зупинки. Таких зупинок 14. І кожна символізує який-небудь епізод біблейської хресної дороги Ісуса. Кожен, хто ступив на святу зарваніцкую землю, відчуває невимовну радість. Люди їдуть сюди, щоб оздоровитися, очистити душу, вибачитися у Бога гріхів для своїх сімей, милості і заступництва у Пресвятої Богородиці. Записки зі своїми бажаннями паломники кидають в прозору скляну келію, де стоъть воскова фігура ченця а, которому в 1240 году явилась Чудотворная икона Пресвятой Богородицы.

 • Цена: 535 грн.
Отзывы о товаре

Отзывов пока нет, будьте первыми!

КОЛОВЕРА Украина
Татиана Щегольская
+380
50
410-45-25
Татиана Щегольская
+380
67
232-66-18
Татиана
07400УкраинаКиевская областьБроварыГрушевского, 17/1
kolovera.com.ua
Карта